Naši najuspešnejši na pokalu Slovenske Bistrice

5. memorial Stanka Topolčnika

Pokal Slovenske Bistrice 2017

Slovenska Bistrica, 13. maj 2017

Ekipa naših mlajših dečkov in deklic se je danes mudila v Slovenski Bistrici, kjer so se pomerili na 5. memorialu Stanka Topolčnika. V konkurenci 57 tekmovalcev iz 12 slovenskih klubov, so naši prikazali lepe borbe in se na koncu, s 4 zlatimi medaljami in 3 srebrnimi, zavihteli na prvo mesto po številu medalj.

Prva mesta so v svojih kategorijah osvojili Nik Pavlič, Jevgenija Gajić, Žiga Pečoler in Lavra Gorenšek.

Zelo veliko znanja in spretnosti je zopet pokazal Nik v kategoriji do 32 kg, ki je moral za zlato medaljo zmagati kar štirikrat. V finalu se je pomeril s klubskim prijateljem Jako Samcem, ki je na poti do srebrnega odličja prav tako pokazal zelo lepe borbe in nanizal 3 zmage.

Štirikrat je morala, za zlato odličje v kategoriji do 33 kg, zmagati tudi Jevgenija Gajić. Tudi ona je brez večjih težav opravila z vsemi svojimi nasprotnicami.

V kategoriji do 46 kg se je tokrat zelo lepo boril Žiga Pečoler, ki je zabeležil 3 zmage in poraz ter prav tako osvojil zlato odličje.

Drugi mesti sta osvojila še Tibe Komerički, do 35 kg in Matic Razdevšek, v najlažji kategoriji, do 27 kg. Z eno zmago in dvema porazoma je na 5. mestu kategorije do 42 kg pristal Domen Prednik.