Pokal Guštanj 2018

Naši mladi borci so v soboto utrjevali svoje znanje na pokalu v Ravnah

Pokal Gustanj 2018

Ravne na Koroškem, 17. februar 2018

Včeraj so na 10. mednarodnem turnirju Guštanj nastopili mlajši dečki in deklice Judo kluba Acron Slovenj Gradec. V konkurenci 80 tekmovalcev iz 25 klubov in 4 držav, so naši borci osvojili 4 odličja.

Tibe Komerički je, s 3 zmagami in porazom, osvojil srebrno medaljo v kategoriji do 38 kg, prav tako drugi je bil Jaka Samec kategorijo nižje, do 35 kg.

Teo Križovnik, do 46 kg, je po uvodnemu porazu nato v popravnih dvobojih, t.i. repasažu, nanizal 3 zmage in se tako uvrstil na 3. mesto. Do bronaste kolajne je uspelo tudi Domnu Predniku v kategoriji do 50 kg.

Miha Gašper in Manca Urbanc sta bila 5., Andrej Pleunik in Sergej Sekavčnik pa 7.

Popoldne je med mlajšimi kadetinjami za Judo klub Acron nastopila še Tina Kovač, ki je z dvema zmagama osvojila 1. mesto v kategoriji do 57 kg.