15. 8. - 25. 8. 19. 10. - 20. 10.
Crikvenica2019  KoroskaOpen2019

TRAINING CAMP IS FULL!

REGISTRATION IS CLOSED!

REGISTRATION IS OPEN!

DP U21 in DP po pasovih

Judo klub Acron Slovenj Gradec z osvojenimi štirimi naslovi državnega prvaka, dvema srebrnima odličjema in dvema bronastima postal še najuspešnejši klub letošnjega mladinskega državnega prvenstva

DP U21 pasovi 2019

Koper, 3. marec 2019

Danes je v organizaciji Judo zveze Slovenije in Judo kluba 15. Maj Marezige, v dvorani Bonifika v Kopru, potekalo letošnje državno prvenstvo v judu za mladince in mladinke ter pasovno državno prvenstvo.

Predstavniki Judo kluba Acron Slovenj Gradec in predstavnica Judo kluba Ravne na Koroškem so skupaj osvojili kar štiri naslove državnih prvakov, dve srebrni odličji in tri bronasta. Po številu ter žlahtnosti osvojenih odličij je Judo klub Acron Slovenj Gradec postal najuspešnejši klub na prvenstvu.

Državni prvaki so postali Urška Bernard, do 48 kg, Nuša Perovnik, do 52 kg, Zala Pečoler, do 70 kg in  Rok Pogorevc, do 100 kg.

Srebrni odličji sta si priborili sestri Tina Kovač, do 57 kg in Tamara Kovač, do 78 kg.

Z bronom pa so se okitili Nace Herkovič, do 66 kg, Andrej Yankovskyy, do 100 kg in Lara Svetec, do 57 kg.

5. mesto je osvojil Žan Boženk, 7. mesto si je priboril Jurij Damijan, Andraž Kac pa je z eno zmago in enim porazom ostal brez uvrstitve.

Na pasovnem državnem prvenstvu pa je do medalje uspelo priti le Tini Kovač, ki je zasedla 2. mesto v kategoriji modrih pasov do 57 kg. 4. mesto je osvojil Avgust Vulc med zelenimi pasovi do 73 kg, Nace Pečnik pa je bil 5. med modrimi pasovi do 73 kg.

Čestitke vsem udeležencem, še posebej dobitnikom odličij ter novim državnim prvakom.

DP U21 2019

DP mladinci in mladinke:

No

Ime in priimek

Starostna kategorija

Težnostna kategorija

Št. tek. v kategoriji

Zmage skupaj

Porazi skupaj

Osvojeno mesto

1.

Nuša Perovnik

U21

do 52 kg

6

4

0

1.

2.

Rok Pogorevc

U21

do 100 kg

7

3

1

1.

3.

Zala Pečoler

U21

do 70 kg

6

3

1

1.

4.

Urška Bernard

U21

do 48 kg

3

2

0

1.

5.

Tina Kovač

U21

do 57 kg

6

2

2

2.

6.

Tamara Kovač

U21

do 78 kg

3

1

1

2.

7.

Nace Herkovič

U21

do 66 kg

17

3

1

3.

8.

Andrej Yankovskyy

U21

do 100 kg

7

3

1

3.

9.

Lara Svetec

U21

do 57 kg

6

2

1

3.

10.

Žan Boženk

U21

do 66 kg

17

3

2

5.

11.

Jurij Damijan

U21

do 100 kg

7

0

3

7.

12.

Andraž Kac

U21

do 73 kg

22

1

1

/

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na straneh JZS.

DP po pasovih:

No

Ime in priimek

Starostna kategorija

Težnostna kategorija

Št. tek. v kategoriji

Zmage skupaj

Porazi skupaj

Osvojeno mesto

1.

Tina Kovač

članice

modri do 57 kg

4

2

1

2.

2.

Avgust Vulc

člani

zeleni do 73 kg

4

0

3

4.

3.

Nace Pečnik

člani

modri do 73 kg

6

1

2

5.

 

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na straneh JZS.

No

Ime in priimek

Starostna kategorija

Težnostna kategorija

Št. tek. v kategoriji

Zmage skupaj

Porazi skupaj

Osvojeno mesto

1.

Tina Kovač

članice

modri do 57 kg

4

2

1

2.

2.

Avgust Vulc

člani

zeleni do 73 kg

4

0

3

4.

3.

Nace Pečnik

člani

modri do 73 kg

6

1

2

5.