15. 8. - 25. 8. 19. 10. - 20. 10.
Crikvenica2019  KoroskaOpen2019

TRAINING CAMP IS FULL!

REGISTRATION IS CLOSED!

REGISTRATION IS OPEN!

DP U23 in Festival juda U12

MLAJŠI ČLANI IN ČLANICE DO DVEH NASLOVOV DRŽAVNIH PRVAKOV!

DP U23 2019

Ljutomer, 11. maj 2019

Judoisti JK Acron Slovenj Gradec so danes v Ljutomeru nastopili na Državnem prvenstvu za ml. člane in članice in z 2 zlatima medaljama, 4 srebrnimi in 1 bronasto ekipno osvojili odlično 3. mesto.

Zlati odličji in naslova državnih prvakov sta si priborila, Rok Pogorevc, ki je do 100 kg mladinskemu in članskemu naslovu dodal še tretjega in Urška Bernard, do 48 kg.

Srebrna odličja so osvojile Nuša Perovnik, do 52 kg, Tina Kovač, do 57 kg, Ines Hribernik, do 63 kg in Zala Pečoler, do 70 kg.

Bron si je priboril Jan Horvat, do 90 kg, na 5. mestu pa je pristal Aljaž Gostenčnik, do 81 kg.

Popoldne so se odlični članski ekipi pridružili še naši mladi upi, do 12 let, ki so nastopili na Festivalu juda, neuradnem državnem prvenstvu za mlajše starostne kategorije.

Tudi oni so pokazali odlične borbe in med 31 klubi, po številu medalj, skupno zasedli 3. mesto.

Zlati odličji sta osvojila Jaka Gošnak in Teo Križovnik. Srebrno odličje si je priborila Ana Kozamurnik, bronasto medaljo pa je prejel Miha Gašper.

Aleks Krivec, Ruj David Mlakar, Andrej Pleunik in Manca Urbanc so osvojili 5. mesta. Pia Pfeifer, Nuša Samec in Taj Temniker pa so bili 7.

Vsem iskrene čestitke za prikazane lepe borbe, še posebej dobitnikom odličij in novim državnim prvakom in prvakinjam!

Festival juda U12 2019

DP ml. člani in članice:

No

Ime in priimek

Starostna kategorija

Težnostna kategorija

Št. tek. v kategoriji

Zmage skupaj

Porazi skupaj

Osvojeno mesto

1.

Urška Bernard

U23

do 48 kg

3

2

0

1.

2.

Rok Pogorevc

U23

do 100 kg

3

2

0

1.

3.

Ines Hribernik

U23

do 63 kg

4

2

1

2.

4.

Nuša Perovnik

U23

do 52 kg

3

1

1

2.

5.

Tina Kovač

U23

do 57 kg

3

1

1

2.

6.

Zala Pečoler

U23

do 70 kg

4

2

1

2.

7.

Jan Horvat

U23

do 90 kg

6

1

2

3.

8.

Aljaž Gostenčnik

U23

do 81 kg

7

2

1

5.

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na straneh JZS.

Festival juda za mlajše dečke in deklice:

No

Ime in priimek

Starostna kategorija

Težnostna kategorija

Št. tek. v kategoriji

Zmage skupaj

Porazi skupaj

Osvojeno mesto

1.

Jaka Gošnak

U12

skupina 4

8

3

0

1.

2.

Teo Križovnik

U12

skupina 15

7

3

0

1.

3.

Ana Kozamurnik

U12

skupina 1

7

2

1

2.

4.

Miha Gašper

U12

skupina 5

8

2

1

3.

5.

Aleks Krivec

U12

skupina 8

8

1

2

5.

6.

Ruj David Mlakar

U12

skupina 10

8

1

2

5.

7.

Andrej Pleunik

U12

skupina 14

8

1

2

5.

8.

Manca Urbanc

U12

skupina 6

7

0

2

5.

9.

Taj Temniker

U12

skupina 7

8

0

2

7.

10.

Pia Pfeifer

U12

skupina 1

7

0

2

7.

11.

Nuša Samec

U12

skupina 2

7

0

2

7.

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na straneh JZS.