Urnik vadbe 2021/2022

Na tej strani so zbrani urniki vadbe za celotno Koroško. V urniku lahko pride do manjših sprememb, o katerih vas bomo sproti obveščali.


Judo vrtec Poglej program

Judo klub Ravne na Koroškem

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Ravne 1 (4 - 5 let) Judo dvorana DTK ČET 18.15 - 19.00 Robi
Ravne 2 (5 - 6 let) Judo dvorana DTK TOR 18.15 - 19.00 Robi
Kotlje Športna dvorana Kotlje  SRE 16.00 - 16.45 Vanja

Judo klub ACRON Slovenj Gradec

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Judo vrtec 1 Judo center Koroška PET 15.30 - 16.20 Aljaž, Stojan
Judo vrtec 2 Judo center Koroška PET 16.30 - 17.20 Aljaž, Stojan

Mala šola juda Poglej program

Judo klub ACRON Slovenj Gradec

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
1. in 2. OŠ Slovenj Gradec Judo center Koroška PON, SRE 13.30 - 14.30 Aljoša
Mislinja Stara telovadnica OŠ Mislinja TOR, ČET 13.30 - 14.30 Stojan
Šmartno pri Slovenj Gradcu Galerija telovadnice OŠ Šmartno PON, SRE 13.30 - 14.30 Stojan
Pameče Mala telovadnica OŠ Pameče TOR, ČET 13.30 - 14.30 Aljoša

Judo klub Ravne na Koroškem

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Ravne na Koroškem Judo dvorana DTK TOR, ČET 16.00 - 17.00 Robi
Kotlje Športna dvorana Kotlje  TOR, ČET 14.00 - 15.00 Saša
Prevalje Mala telovadnica OŠ Prevalje PON, SRE 14.00 - 15.00 Robi
Mežica Mala telovadnica OŠ Mežica TOR, ČET 14.00 - 15.00 Robi

Judo klub Dravograd

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Dravograd Mala telovadnica OŠ Dravograd TOR, ČET 14.00 - 15.00 Aljaž
Libeliče PŠ Libeliče PON, SRE 13.30 - 14.30 Aljaž
Šentjanž pri Dravogradu Telovadnica OŠ Šentjanž PON, SRE 15.00 - 16.00 Aljaž

Judo klub Muta

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Muta Telovadnica OŠ Muta TOR, PET 17.00 - 18.00 Tamara

Judo šola Poglej program

Judo klub ACRON Slovenj Gradec

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Nadaljevalni tečaj 1 Slovenj Gradec Judo center Koroška TOR, ČET 15.00 - 16.00 Aljoša
Nadaljevalni tečaj 1 Mislinja Stara telovadnica OŠ Mislinja TOR, ČET 14.30 - 15.30 Stojan
Nadaljevalni tečaj 1 Šmartno Galerija telovadnice OŠ Šmartno PON, SRE 14.30 - 15.30 Stojan
Nadaljevalni tečaj 2 Judo center Koroška TOR, ČET 16.00 - 17.00 Aljoša
PET 16.00 - 17.30
Nadaljevalni tečaj 3 Judo center Koroška PON, SRE 15.00 - 16.30 Aljoša, Stojan
PET 16.00 - 17.30
Nadaljevalni tečaj 4 Judo center Koroška PON, SRE 16.30 - 18.00 Aljoša, Stojan, Aljaž
PET 16.00 - 17.30

Judo klub Ravne na Koroškem

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Nadaljevalni tečaj 1 Judo dvorana DTK TOR, ČET 17.00 - 18.00 Robi
PET 17.30 - 19.00
Nadaljevalni tečaj 2 Judo dvorana DTK PON, SRE 16.00 - 17.15 Robi
PET 17.30 - 19.00
Nadaljevalni tečaj 3 Judo dvorana DTK PON, SRE, PET 17.30 - 19.00 Robi

Judo klub Dravograd

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Nadaljevalni tečaj 1 Mala telovadnica OŠ Dravograd TOR, ČET 15.00 - 16.00 Aljaž

Judo klub Muta

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Nadaljevalni tečaj 1 Telovadnica OŠ Muta TOR, PET 18.00 - 19.00 Tamara

Tekmovalni judo Poglej program

Judo klub ACRON Slovenj Gradec

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Tekmovalni judo Judo center Koroška PON, TOR, ČET, PET 18.00 - 20.00 Ruslan, Borut

Judo za življenje Poglej program

Judo klub Ravne na Koroškem

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Judo in jujutsu Judo dvorana DTK PON, SRE 19.30 - 21.00 Zlatko
Judo fit rekreacija ženske Judo dvorana DTK TOR 19.30 - 21.00 Robi

Judo klub ACRON Slovenj Gradec

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Judo veterani Judo center Koroška SRE 19.30 - 21.00 Milan

Judo kate Poglej program

Judo klub Ravne na Koroškem

SKUPINA LOKACIJA DAN URA TRENER
Judo kate Judo dvorana DTK PET 19.30 - 21.00 Robi